zavřít

Nešťastně pojmenované I Am Not Alone

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

To je ta hra od Jade Raymondové? Ne, počkat.. nebo že by nezávislá third-person akční adventura? UPDATE

Aha, to je ta nová hra od Jade Raymondové, slintají touhle dobou fanoušci všude po světě. A to zase ne, pozor, je to sice nešťastná náhoda, protože UbiSoft nejnovější dílko producentky Assassin's Creed představí během následujících dvou dnů, ale do toho dnes vstoupili vývojáři z Profenix (autoři střílečky Power of Destruction) se svým dílkem I Am Not Alone. Cože? No ano: aby bylo jasno: Profenix mají svoje I Am Not Alone, aneb nejsem sám, kdežto UbiSoft chystá I Am Alive, jsem naživu.

Chcete se vsadit, že tady se někdo dříve nebo později přejmenuje? Není to sice taková shoda jako v případě Saboteura a Sabotage 1943, které muselo ustoupit a změnit název na Velvet Assassin, ale pořád dostatečně podobný souzvuk samohlásek a začínajících písmen.


Když jsme si to tedy vyjasnili, pojďme se na akční adventuru I Am Not Alone podívat. Spíš než první sada sice slušně vypadajících, ale nic neříkajících obrázků o hře vypovídá přes tři a půl minuty dlouhá nahrávka hratelného dema. S kamerou za zády hrdiny se nejdříve prochází pokojem s tlumeným světlem a cosi se snaží najít, načež s kosou v ruce vyběhne na chodbu a vzápětí se ocitne v souboji s nějakým ošklivým monstrem.

Stylem to připomíná mix mezi Alone in the Dark a Silent Hill, byť pochopitelně ne s potřebnou dávkou líbivých efektů a promo hype, které z obou zmíněných áčkových titulů automaticky dělají atraktivnější hru. Což pořád neznamená, že by I Am Not Alone nemuselo stát za vyzkoušení..


I Am Not Alone E3 2008 nahrávka ve vyšší kvalitě

I Am Not Alone pro PC vyjde koncem roku, více již brzy na webu vývojářů.

Update (15:35): Stream nahrazen kvalitnější verzí se spravným poměrem stran.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.