zavřít

Need for Speed Undercover hotovo, i s koblihami

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fiktivní noviny prozrazují náplň misí a video ukazuje, jak si po dobře odvedené práci odpočine městská policie.

Dvojice posledních rozhovorů s vývojáři závodů Need for Speed Undercover v první řadě prozrazuje, že samotná hra je definitivně hotová a brzy tak připadne prvním recenzentům. Autoři zároveň na několika frontách vypustili další informace; leccos jde vyvodit např. z fiktivních městských novin Tri-City, kde jeden z policejních úředník de facto popisuje klasický průběh mise (thx Michal Burian za tip).

Zazvoní vám telefon, obdržíte zadání mise s popisem auta, které máte ukrást a dojet s ním na určené místo. Pochopitelně často bude zadání obsahovat, aby vůz dorazil nepoškozený, a v jednom případě na vás dokonce bude, abyste ukradli čtyři automobily během 48 hodin. Ostatně, jedna z popsaných krádeží spočívala v odcizení Audi R8 přímo ze servisu.

Protože ve hře se zhostíte role tajného policajta, bude o vaší pravé identitě vědět málokdo: konkrétně jen dva lidi na celém úřadu, plukovník Keller a inspektor Linh. I proto s vámi řadoví policisté budou zacházet jako s obyčejným zločincem, jak ostatně ukazuje i závěr čerstvě vypuštěného videa. Ten lze ostatně doporučit i pro záběr, v němž si strážci pořádku po dobře dopřejí sladké koblihy..


Need for Speed Undercover - nový trailer

A větička na závěr: Undercover prý autoři vymýšleli delší dobu, než se může zdát, a to dokonce ještě před produkční fází Prostreet. I v příštích dílech série by se nadále rádi drželi silného příběhu, ale ne všechna následující Need for Speed se nutně musí nést v tomto duchu. O čemž dozajista rozhodne i prodejní úspěch hry.

Need for Speed Undercover vyjde 21. listopadu pro PC, Xbox360, PS3, PS2, PSP a Wii, předobjednávejte zde, více v našich dojmech a dalších článcích.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Staňte se poldou s Need for Speed Undercover  [29.9.2008 19:19 - levis]
Další tři sporťáky z Need for Speed Undercover  [29.9.2008 10:10 - jd]
Únik před policií v Need for Speed Undercover  [25.9.2008 20:20 - levis]
zdroj: IGN, Gamespot, fansite

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.