zavřít

Něco pro fanoušky Stargate SG-1: The Alliance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už jsme vás informovali v minulosti několikrát, australský vývojářský tým Perception Games (má za sebou například Thunderboats a Top Down Racer) v současnosti pracuje na první hře nové série podle slavného seriálu Hvězdná brána.

Hra se jmenuje Stargate SG-1: The Alliance, je to týmově zaměřená first-person střílečka a má vyjít už letos na podzim. ve vývoji je od konce roku 2003. Mimochodem, vedle tohoto projektu Perception vyvíjí ještě nějaký další, avšak dosud neoznámený titul. Ale zpět ke Stargate SG-1. Na té, podle našich informací, pracuje tým asi 50 zaměstnanců studia plus ještě 12 externistů. Současně vznikají tři verze hry - pro PC, Xbox a PS2. Základem je technologie Unreal.

Děj Stargate SG-1 je zasazen těsně před konec osmé seriálové řady. Do příběhu bude nějak zapleten i Anubis. Konkrétně prý má nejspíš prsty ve vypuštění nové hrozby pro naši planetu - tzv. Haaken, což je rasa, která byla po tisíciletí utlačována. Jinak se ve hře setkáte i s Tok'Ry, Replikátory, Antiky a jinými starými známými. Hráč bude mít k dispozici celý tým SG-1, se kterým se bude pouštět do mnoha dobrodružných misí. Cíle jednotlivých výprav budou velmi rozmanité, některé obzvlášť náročné.

Hráči, kteří seriál neznají, se nemusí bát, že by hře neporozuměli. Tvůrci se velice snaží o to, aby jejich dílo bylo přístupné všem. Zasvěcencům ale chystají pár příjemných překvapení. Těšit se prý můžete i na typický humor. Vedle single-playeru, ve kterém budete ovládat vždy jednu postavičku, zatímco AI zajistí ty ostatní tři, budete mít možnost zahrát si i unikátní kooperativní mód, kde roli každého ze členů týmu mohou zastat vaši přátelé. Každá postavička je pochopitelně jedinečná, což vás jistě podnítí si hru vyzkoušet několikrát.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.