Máte námět či připomínku? Napište nám
Něco pro fanoušky Stargate SG-1: The Alliance
zdroj: Archiv
Preview

Něco pro fanoušky Stargate SG-1: The Alliance

24. 4. 2005 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

Jak už jsme vás informovali v minulosti několikrát, australský vývojářský tým Perception Games (má za sebou například Thunderboats a Top Down Racer) v současnosti pracuje na první hře nové série podle slavného seriálu Hvězdná brána.

stargatesg1 zdroj: Archiv Hra se jmenuje Stargate SG-1: The Alliance, je to týmově zaměřená first-person střílečka a má vyjít už letos na podzim. ve vývoji je od konce roku 2003. Mimochodem, vedle tohoto projektu Perception vyvíjí ještě nějaký další, avšak dosud neoznámený titul. Ale zpět ke Stargate SG-1. Na té, podle našich informací, pracuje tým asi 50 zaměstnanců studia plus ještě 12 externistů. Současně vznikají tři verze hry - pro PC, Xbox a PS2. Základem je technologie Unreal.

Děj Stargate SG-1 je zasazen těsně před konec osmé seriálové řady. Do příběhu bude nějak zapleten i Anubis. Konkrétně prý má nejspíš prsty ve vypuštění nové hrozby pro naši planetu - tzv. Haaken, což je rasa, která byla po tisíciletí utlačována. Jinak se ve hře setkáte i s Tok'Ry, Replikátory, Antiky a jinými starými známými. Hráč bude mít k dispozici celý tým SG-1, se kterým se bude pouštět do mnoha dobrodružných misí. Cíle jednotlivých výprav budou velmi rozmanité, některé obzvlášť náročné.

Obrázek zdroj: Archiv Hráči, kteří seriál neznají, se nemusí bát, že by hře neporozuměli. Tvůrci se velice snaží o to, aby jejich dílo bylo přístupné všem. Zasvěcencům ale chystají pár příjemných překvapení. Těšit se prý můžete i na typický humor. Vedle single-playeru, ve kterém budete ovládat vždy jednu postavičku, zatímco AI zajistí ty ostatní tři, budete mít možnost zahrát si i unikátní kooperativní mód, kde roli každého ze členů týmu mohou zastat vaši přátelé. Každá postavička je pochopitelně jedinečná, což vás jistě podnítí si hru vyzkoušet několikrát.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články