Návrat zlého boha z Majesty 2 Kingmaker
zdroj: tisková zpráva

Návrat zlého boha z Majesty 2 Kingmaker

5. 2. 2010 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Armády goblinů pod vedením Grum-Goga míří do země Ardania. Kdo se jim postaví?

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Nedávno odhalený datadisk Majesty 2: Kingmaker od 1C slibuje osm nových misí v singleplayerové kampani. Její příběh se bude nést ve znamení návratu zlého boha Grum-Goga, který se snaží zotročit zem Ardania se svými gobliny a skřety. Z dalekých krajů do vaší země ale přijdou nejen nové potvory (šampióni, lukostřelci, šamani, atd.), ale třeba také plány na stavbu nových obranných zařízení.

Oproti původní hře dále dojde k mírnému zvětšení herních map, s jejichž designem si prý autoři pořádně vyhráli: proto vás čekají i časté změny prostředí, od nebezpečných pouštních regionů, až po vulkanické země, nebo neprostupné pralesy. Jediné štěstí, že vaši hrdinové si do tohoto boje také osvojili nové triky - jedni dovedou kouzlit ledovou magii, druzí se zase budou divoce točit dokola kolem svých nepřátel.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Autoři také již dopředu avizovali, že Kingmaker je jen prvním z několika plánovaných přídavků do hry. Můžete se ale těšit, že spolu s ním získáte také editor map a generátor náhodného obsahu, který by vám měl vystačit do té doby, než vývojáři vyrukují s dalším přídavkem.

Majesty 2: Kingmaker vyjde pod hlavičkou Paradoxu na jaře pro PC - více o hře v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Oznámení Majesty 2 Kingmaker  [20.1.2010 18:18 - levis]
Stahujte uniklé demo Majesty 2  [14.9.2009 11:11 - levis]
Daleký kraj z Majesty 2  [4.9.2009 09:09 - levis]

zdroj: IGN

Nejnovější články