zavřít

Návrat Crash Bandicoot: Mind Over Mutant

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arkádová postavička vakojezevce si bere na pomoc sestřičku a vyráží na lov mutantů.

Fanoušci vakojezevce Crashe mohou slavit, protože známá postavička se vrátí v nejnovějším díle zřejmě nikdy nekončící série Crash Bandicoot: Mind Over Mutant. Dle očekávání opět nebude chybět úhlavní nepřátelé Neo Cortex a N. Brio, kteří tentokrát stvořili přístroj, za jehož pomocí se chtějí zmocnit každého zvířátka na světě. Během hry však tato schopnost připadne hrdinovi a ten díky tomu získá kontrolu nad zlými mutanty, které navíc po vzoru Pokemonu bude moci chytat do kapsy a dále je vylepšovat.


Z ostrova Wumpa se navíc stane otevřený herní svět, v němž se budete moci volně pohybovat a prozkoumávat jeho jednotlivá zákoutí podle toho, kterou potvůrku s sebou zrovna budete mít. Vedle samotného vakojezevce se tentokrát představí i Crashova sestra Coco se schopností hledat skryté poklady. Dle slov vývojářů z Radical se s dívčí představitelkou případně hráčky snáze ztotožní a proto dojde i na vysněný kooperativní mód. Lišákovi dále přibude několik nových pohybů: válení sudů a uhýbání nepřátelům, podhrabávání se pod nepřáteli a lezení.

Crash Bandicoot: Mind Over Mutant vyjde letos na podzim pro X360, PS2, PSP, Wii a DS.
zdroj: VE3D

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.