zavřít

Na prahu bitvy z Dawn of War 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od vyzbrojení jednotek po vychutnání si nepřátelského velitele v šesti minutách souvislého videa. + NOVÉ INFO

Tokijská herní událost je vhodným připomenutím také sci-fi strategie Warhammer 40 000: Dawn of War 2, z jejíž alfaverze pochází i vývojáři čerstvě uvolněné záběry. Jedná se o pralesní úroveň, hranou za mariňáky, přičemž doprovodný komentář hlavního designéra vhodně ilustruje některé stěžejní části hry:
  • Před bitvou vás čeká vyzbrojování jednotek (konkrétně jejich zbraní, brnění a doplňků) s pohledem z oběžné dráhy na pozadí.

  • Vzhledem k vysoké hustotě nepřátel se vyplatí jednotky neustále schovávat v terénu a jako v stealth akcích se přesouvat z úkrytu do úkrytu, případně dovnitř budov.

  • Protože velitelé jednotek jsou de facto nesmrtelní, dojde-li jim zdraví, jednoduše se na bojišti znehybní a musí počkat, než je přijde oživit vůdce jiné skupiny.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2 komentované záběry z hraní
  • Na každé mapě naleznete několik císařských svatyní, jejichž dobytím a následným opanováním stabilizujete sektor pod svoji kontrolu a získáte právo na bonusový výsadek dalších vojáků.

  • Při závěrečné fázi bitvy s nepřátelským velitelem se kamera přepne do filmového pohledu (tzn. širokoúhlý s ořezaným vrškem a spodkem) a nechá vás vychutnat protivníkovy poslední chvilky před smrtí.
Warhammer 40 000: Dawn of War 2 vyjde začátkem příštího roku pro PC - více v posledních článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Rendery aktérů Warhammer Dawn of War 2  [22.9.2008 12:12 - levis]
Zbraně a brnění z Warhammer Dawn of War 2  [30.7.2008 10:10 - levis]
Psychologický efekt z Warhammer Dawn of War 2  [19.7.2008 15:15 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.