zavřít

Myth II Green Berets: místo orků AK-47

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Třetí díl jedné z prvních kvalitních 3D realtimových strategií Myth II se objeví až příští rok, pokud jste ale fanoušky série a nevadí vám výměna fantasy prostředí za vietnamskou džungli, podívejte se po Myth II: Green Berets.

Bude to týmová strategie z Vietnamu, v níž se s četou ostřílených zelených baretů vydáte osvobozovat vězně, zachraňovat sestřelené piloty či ničit nepřátelské komunikace. Green Berets by měly obsahovat deset misí a protože je to v podstatě modifikace Mythu II, i tuto hru.


Hra se bude prodávat za sníženou cenu (soudě alespoň podle předběžné objednávky na webu), což z ní dělá poměrně zajímavý artikl. Uvidíme ale v létě...

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.