zavřít

Mladí detektivové The Hardy Boys

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V první z řadě adventur od JoWoodu s dvojici dětských detektivů se bude řešit vykradení sejfu.

Pokud jste mládí strávili ve společnosti dětských detektivů Franka a Joea Hardyho a stýská se vám, nevěšte hlavu. V marné snaze najít pro svoje adventury vhodné či alespoň trochu známé značky si JoWood vzpomněl i na svého času populární dobrodruhy, kteří ožijí hned v celé sérii her.

Ta první bude nést název The Hardy Boys: Hidden Theft a autoři do ni chtějí vnést vše podstatné: humorné dialogy mezi oběma parťáky, práci s okolním prostředím, jednoduchý interface, různé puzzly atd. Připomeňme si, že z dvou hrdinů je Frank ten starší a trochu metodičtější než teprve sedmnáctiletý a věčně roztěkaný Joe.

V prvním dílu The Hidden Theft dojde k vykradení sejfu ve Spencerově vile. Policie buď bude na případ krátká, nebo si jednoduše už důvod najde, ale na místo činu budou brzo zavoláni oba kluci a směle se pustí do vyšetřování. Jenže pak se věci poněkud zkomplikují, bydliště podezřelých se rozšíří z malého Bayportu až do New Yorku a oba kluci se rázem ocitnou ve velkém světě..


A teď upřímně: jen kdybychom tak věděli, čím bude zrovna tahle adventura jiná! Ne, že by hrozilo si ji splést s dalšími třemi sty identických titulů ročně, ale.. trocha invence už by možná byla na místě. Nebo jinak: že by se na těch motorkách alespoň dalo jezdit?

The Hardy Boys: The Hidden Theft vyjde na podzim pro PC a Wii.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.