zavřít

Midnight Club II - závodní hra také pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rockstar Games, divize vydavatelské společnosti Take 2 a tvůrci slavné série GTA, dnes oznámili, že se v dílnách Angel Studios chystá druhé pokračování oblíbené závodní hry, Midnight Club II.

Původní titul budou někteří z vás znát nejspíš jen z PS2. Protože se ale o jeho pokračování zmiňujeme také zde na Tiscali, už možná tušíte, že se nová hra objeví rovněž na PC. A nejen to. Zanedbáni nebudou ani majitelé Xboxů. Zatím tedy není znám termín vydání u nás v Evropě, nicméně američtí pařani se mohou na verzi pro PS2 těšit již 11. února 2003 a na verzi pro Xbox a PC déle na jaře.

Jak samotný název Midnight Club II napovídá, nepůjde o jen tak obyčejnou závodní hru. Nebude se totiž odehrávat na klasických závodních tratích, ale v ulicích města. Možná vás správně napadá, nejlepší podmínky pro takové noční řádění jsou v ulicích Los Angeles, ale mnoho dobrodružství a pořádnou dávku adrenalinu si lze užít i např. v Paříži nebo Tokiu. Pravidla nejsou žádná - prostě se jen budete řítit nočními ulicemi města se svým rychlým fárem a pokusíte se najít co nejrychlejší cestu k vítězství. Na jejím konci vás totiž čeká nové vozidlo. Protože ale každá volnost něco stojí, dejte si cestou pozor na policejní hlídky, které se jen třesou na to, aby vás dostaly.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.