zavřít

Mars útočí ve strategii Stalin vs Martians

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Humorná marťanská invaze na Sibiř - ubráníte Sovětský svaz i bez stavění základen? + OBRÁZKY

Co by se asi stalo, kdyby horkého léta roku 1942 přistál na Sibiři marťanský výsadek a rozhodl se dobýt matičku Rus? Scénář je to krajně nepravděpodobný, ale s tím vývojáři z Black Wing (autoři chystaného Salvation) počítají. Ostatně už samotný název jejich čerstvě odhalené RTS Stalin vs. Martians napovídá, že nepůjde o obyčejnou válečnou strategii. Zapomeňte proto na politickou korektnost, předsudky či historická fakta, vžijte se do role stalinových vojáků a za pomoci tajných protimimozemských zbraní braňte Sovětský svaz před ošklivými emzáky.

Autoři se řídí pravidlem, že hra má být především zábavná, pročež vyloučili pomalé budování základen i technologické stromy. Kdykoliv ale vaše jednotky zneškodní marťanského vojáka, zbude po něm jeden z pěti druhů powerupů: buďto peníze (za které pořídíte posily), brnění (zvýší odolnost vašich jednotek), zlepšení útočné síly, lékárničku nebo zrychlení, díky němuž vojáci poběží s rychlostí tanku.


Obrněným vozům se bude postupně doplňovat střelivo do kanónů, zatímco munice pro přimontované kulomety na trupu tanků bude neomezeně. Dále dostanete příležitost si objednat letecký nálet nebo dosud blíže nespecifikované "supervlastnosti" (hádám něco v duchu C&C Generals). Každá jednotka se navíc bude vykazovat nějakou zvláštní schopností, díky nimž budete mít v boji vždy pestrou škálu výběru. A konečně: protivníka budete moci vystopovat i podél slizu, který za sebou na mapě zanechá. V případě, že jej včas nevyčistíte, bude navíc mimozemským vojákům přidávat na síle.

Stalin vs. Martians vyjde na podzim pro PC - více se dozvíte na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.