zavřít

Manhattanská karanténa v Spider-Man Web of Shadows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další z městských akcí, v nichž se ocitnete v infikovaném srdci New Yorku. Jak jej vyléčíte tentokrát? + VIDEO

Vzhledem k nedávnému úniku čtrnácti konceptů na hry s pavoučím hrdinou v hlavní roli vám může připadat, že je toho nějak moc, na druhou stranu to svědčí o enormním zájmu, z něhož bude těžit i otevřená městská akce Spider-Man: Web of Shadows.

Ačkoliv během hry budete bojovat nebo se moci připojit k řadě hrdinů ze světa komiksového Marvelu, ať už to bude Luke Cage, Vulture nebo Kingpin, úhlavním záporňákem bude po celou dobu parazitující symbiont Venom. Ten se na začátku hry dozví způsob, jak naklonovat svoji černou lepkavou hmotu, a okamžitě s ní celý pokryje část Manhattanu.

Protože hmota se bude každou chvíli rozrůstat a požírat kolemjdoucí, dojde k radikálním rozhodnutím a organizace S.H.I.E.L.D. odpálí mosty vedoucí do zbytku New Yorku, čímž se Manhattan de facto ocitne v karanténě. Pokud si smím dovolit poznámku, tak snad jedině, že těch infekcí zamořených a posléze karantovaných amerických metropolí je v poslední době až příliš (vzpomeňme Prototype či Infamous, s nimiž má hra společné i další prvky).


Spider-Man Web of Shadows vývojářský deníček&nové záběry z hraní

Aby mohl s takovým nepřítelem Spider-Man zápasit, bude i on muset občas využít tohoto černého obleku, přičemž míra a častost využití bude záležet jen na vás. Je libo být klaďasem a přátelským superhrdinou nebo temným, nepředvídatelným zlounem v černém obleku? Po většinu hry budete moci obleky střídat dle potřeby a tím černým nejspíš leckdo nepohrdne, vzhledem k jeho lepším akrobatickým schopnostem i větší síle.

Spider-Man: Web of Shadows se momentálně nachází ve fázi pre-alfa a vyjde v říjnu pro PC, Xbox360, PS3, PS2, Wii a PSP - více v dosavadním zpravodajství.
zdroj: IGN, 1UP, GT

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.