zavřít

Mafia 2 - premiéra traileru z Games Convention

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Reportéři TISCALI pro vás v Lipsku natočili slibované video, které Take 2 promítají v mini-kině. Musíme dodávat, že jde o nářez?

V pátek jsme informovali o záměru odhalit Mafii 2 na GC, včera přinesli její oficiální oznámení a dnes v tomto trendu pokračujeme s další internetovou premiérou očekávaného traileru. Take 2 ho od rána promítají ve speciálním mini-kině na Games Convention v Lipsku, kde působí čtveřice reportérů TISCALI (Warlock, Martin Zavřel, Adam Černý a Štěpán Špringl), kteří ho pro vás zaznamenali. Na to, že jde o nahrávku z digitálního fotoaparátu, je myslím kvalita docela ucházející a video plní svůj účel (Update - za úvodní 2 hodiny od publikování ho shlédly přes 3 tisíce čtenářů). Jen škoda horšího zvuku, ale to vzhledem k přítomnosti německého dabingu tolik nevadí.


Mafia 2 GC trailer TISCALI nahrávka - stažitelná verze (8 MB, 320x240)
alternativní stream z YouTube

Můžete se sami přesvědčit, že Bludr v dopolední SMSce nelhal - z traileru je cítit atmosféra mafiánských filmů i zachování stylu jedničky. Všichni by kvůli žijícímu velkoměstu, vynikající mimice postav v cutscéně s večeří či dechberoucímu nasvícení noční jízdy v autě jistě chtěli vědět, jestli se jedná o záběry přímo ze hry nebo renderovaný filmeček, pravděpodobně půjde o něco mezi, jak je tomu v herní branži běžné. Přesnou odpověď znají jen v Illusion Softworks, Take 2 a v najaté firmě, která ho sestříhala, kvůli čemuž ho ani mnozí vývojáři dodnes neměli šanci vidět. Oficiální verzi traileru ve vyšší kvalitě a rozlišení očekáváme v nejbližších hodinách či nejpozději zítra. Prozatím všem fanouškům Mafie doporučujeme neuvěřitelně detailní rozbor každého z pěti screenshotů.

Update 23.8. - Petr Vochozka nám řekl, že Mafia 2 trailer v angličtině a HD kvalitě mají Take 2 vypustit v pátek.
zdroj: vlastní, fansite

jd

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.