zavřít

Liga Mistrů v podání Silicon Dreams

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tým Silicon Dreams vyvíjel (či možná by sedělo lépe slovo "chrlil") dříve fotbalové hry pro Eidos, nyní činí totéž pro Take 2, kvalita ale zřejmě zůstane stejná a UEFA Champions League 2000/2001 bude maximálně soupeřit s datadisky k Rogue Spearu o nejdelší název hry v historii.

Vybrat si budete moci klasicky ze všech dvaatřiceti týmů, které hrály letos Ligu mistrů; hra bude obsahovat reálná jména hráčů, příslušná jména sponzorů na dresech apod. Oslavná tisková zpráva se zmiňuje ještě o animacích obličeje a vlasů a realistických zraněních (to vše ve stálé rychlosti kolem 50fps) a dalších vlastnostech (historický mód, vylepšená grafika, vylepšená animace postav jako ceklu), které by možná mohly hru vyzvednout z bahna průměrnosti jejích předchůdců, moc tomu ale nevěříme...

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.