zavřít

Lejendary Adventure: život v paralelním světě

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na Zemi, i když na úplně jiné Zemi než známe my, se bude odehrávat zcela nová masivně multiplayerová online RPG vznikající v dílnách společnosti Dreams Interactive s názvem Lejendary Adventure, ze které vám můžeme nabídnout několik zajímavě vypadajících screenshotů.

V podstatě jde o paralelní svět s tím naším, pokud tedy v existenci paralelních světů věříte. A i kdyby jste nevěřili, prostě se smiřte s tím, že Lejendary Adventure vám jeden z nich jednoduše představí.

Bude to svět magický a také podivný. Na první, hodně letmý pohled by se mohlo zdát, že jsou si obě reality podobné. Jenže nejsou. Vývoj Lejendary světa probíhal od dávných věků až po současnost naprosto odlišně, a tak se není co divit, že je dnes docela jinde než ten náš.


nové obrázkykompletní galerie

V Lejendary Adventure si hráč vytvoří svou postavičku a hned poté se mu otevře svět nevídaných možností rozdělený do několika částí, jakýchsi politických jednotek. Během svého objevování rozsáhlého fantasy světa bude hráč neustále nabírat informace, učit se nové věci, komunikovat s NPC, hledat a kupovat vybavení a nabírat tak body navyšující jeho čtyři základní statistiky. Prostřednictvím svého hrdiny můžete rovněž ovlivnit politické dění v oblasti, ve které se bude nacházet (včetně práva, financí, a také toho, jaké země budou spojenci a jaké nepřáteli). Můžete se stát i členem vlády, když na to přijde a když usoudíte, že je to pro vás lepší, než honit se někde za nebezpečnými monstry. Úplně jednoduché takové rozhodnutí pochopitelně také nebude. Ke každé činnosti ve hře totiž bude muset mít postavička odpovídající předpoklady.

Většina MMORPG je orientována na bojování. V Lejendary Adventure je tomu opět trochu jinak. Hra umožňuje použít mnoho nebojových technik - např. diplomatické vyjednávání, vyšetřovací metody atd. Zajímavé bude i vypořádávání se se "zlobivými" hráči. Příslušní hráči totiž budou moci na takovém provinilci aplikovat právo tak, jak si ho pro dané království stanovili. Na druhou stranu to může některé hráče naopak motivovat k tomu, aby se do herního systému začlenili mimo tento právní řád jako rebelové, zločinci a darebáci. Takové role však nemůže zastat počítač, ale jenom skuteční hráči.
zdroj: homepage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.