zavřít

Law & Order Criminal Intent: The Vengeful Heart

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce detektivního seriálu Právo a pořádek, kteří zároveň nepohrdnou ani pěknou adventurou, máme tip na nové dílo společnosti Legacy Interactive, jež vybudovala své jméno na vnášení televizních dramat tohoto typu do života ve formě her pro PC.

zdroj: Archiv

Projekt, o němž vás dnes chceme informovat, je prvním, který je k dispozici formou placeného downloadu momentálně pouze z nového portálu společnosti Legacy (v dohledné době si jej budete moci zakoupit i prostřednictvím Big Fish Games, Yahoo nebo NBC.com) a zároveň také prvním z plánované čtveřice epizod. Jmenuje se Law & Order Criminal Intent: The Vengeful Heart a pro případ, že by vás to zajímalo, je vyvinut pod licencí od Universal Studios Consumer Products Group.

Celá série epizod Law & Order: Criminal Intent vás nechá ovládat detektiva Roberta Gorena (Vincent D'Onofrio), spolu s nímž se pustíte do vyšetřování vražd. V The Vengeful Heart na vás bude prohledání místa činu kvůli případným důkazům, rozhovory se svědky, výslechy podezřelých osob, atd. Atmosféru hry, jež má disponovat krásnou renderovanou grafikou, určitě podpoří i fakt, že její postavičky budou vzhledem odpovídat svým filmovým protějškům, ba co víc, budou se pyšnit i jejich hlasy. Během hraní se prý setkáte s více než 50 zajímavými postavičkami a navštívíte přes 60 lokací, přičemž se budete potýkat s různými náročnými a kreativními hádankami. Tvůrci slibují napínavý zážitek, který přetrvá až do samého konce čtvrté epizody. Teprve tam totiž odhalíte skutečnou pravdu spočívající za všemi čtyřmi vraždami, jež budete v průběhu každého dílu rozlouskávat. A to nejlepší nakonec. Máte-li zájem si tuto hru vyzkoušet, na jejích oficiálních stránkách si můžete zdarma stáhnout demo, anebo si ho zahrát online.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.