zavřít

Kreed - zóna, z níž není úniku

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi v polovině března 2003 by se mohl fanouškům stříleček dostat do rukou i titul pocházející od ruských vývojářů Burut Software, kteří si pro něj speciálně navrhli a zpracovali vlastní engine (X-Tend).

Řeč je o hře Kreed, která vás svým dějem přenese do roku 2944, a z níž vám dnes přinášíme pár nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Vaším hrdinou se stane legionář a speciální agent jménem Daniel Grok. Byl najat, aby vykonal riskantní, ale velmi důležitou úlohu. Daniel je vyslán do Kreeda, zóny obsahující určité anomálie velice nebezpečné ostatnímu životu, aby našel jednoho vysokého důstojníka, který se tam někde skrývá. Asi není třeba zdůrazňovat, že kdokoliv se do této zóny vydal, nevrátil se zpátky.

Hra Kreed je vybavena několika zajímavými vlastnostmi, jež by hráči měli ocenit. Především je to možnost vykonat každou misi více způsoby. Navíc každá mise vás zavede do zcela jiného prostředí. A aby toho nebylo málo, naplň misí také není vždy stejná - jednou jdete na misi záchrannou, jindy je zase vaším úkolem zničit určitý cíl, anebo se naopak budete muset v limitovaném čase odněkud dostat. Přitom všem je třeba dávat dobrý pozor, protože odkudkoliv na vás může vyskočit nepříjemné překvapení v podobě nějakého nepřítele, s největší pravděpodobností ne příliš podobného člověku. Více se můžete dozvědět i v této starší zprávě.
zdroj: ActionTrip

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.