zavřít

Jeskynní boje z Ninja Gaiden 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hrdina Ryu z xboxové third-person mlátičky se předvádí v epické podzemní úrovni.

Patříte-li mezi fanoušky rychlých bojovek a nevadí vám trocha krve, jistě vás zaujme chystaná third-person mlátička Ninja Gaiden 2 od Microsoftu. Ten na veletrh GDC '08 přivezl zbrusu novou úroveň Temple of Sacrifice, odehrávající se v gigantické jeskyni plné netopýrů a další havětě. Hlavní hrdina Ryu se zde utká s řadou nepřátel včetně obří bestie s motorovou pilou místo jedné ruky a kulometem místo druhé: pokud se jí podaří Rya srazit na zem, okamžitě mu pilou začne řezat do hrudníku.


Kromě běžných úderů a seků mečem budete dále moci používat nunčaku i tonfu, klasické samurajské zbraně, a ve hře nebudou chybět ani kouzla: třeba Tornado Ninpo neboli mocný vír, trhající nepřátele na kusy. Jak navíc během předváděčky vyšlo najevo, vaše počínání si budete moci nahrát a třeba jej následně uploadovat na Xbox Live, kde si záznam prohlédnou hráči ze všech koutů světa.


Ninja Gaiden 2 - GDC '08 záběry z hraní

Ninja Gaiden 2 vyjde 3. června pro X360, již teď lze však na Xbox Live Marketplace najít prozatím zamknutou demoverzi, která bude ke stažení nejspíš ještě tento týden - více v předchozích článcích.
zdroj: Gamersyde, IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.