zavřít

Jak vyhodit auto do povětří v Alone in the Dark

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po proděravění nádrže a zablokování volantu vystřihnete kaskadérský kousek... + PRVKY Z TEST DRIVE UNLIMITED

Hororová adventura Alone in the Dark se bude celá odehrávat v newyorském Central Parku a jak jsme se nově dozvěděli, naleznete tu mj. několik vozidel, přičemž do kteréhokoliv z nich budete moci nastoupit. Pokud byste snad neměli klíče, stačí z panelu vytáhnout dva dráty a přemostit je, aby auto nastartovalo. Dále si za jízdy budete moci pustit rádio apod.


kliknutím přejdete do galerie

A teď to nejlepší: chcete vědět, jak z vozu udělat jedoucí bombu? Vezmete šroubovák a uděláte díru do trupu, aby benzín vytékal z nádrže. Poté sednete dovnitř, rozjedete vůz po rovné cestě, zablokujete volent a za jízdy vyskočíte. A zatímco auto pojede poslušně dál, jednoduše přiložíte zapalovač k vyteklému benzínu a můžete už se jen kochat pohledem, kterak se oheň postupně blíží k jedoucímu vozu..

Vývojáři z Eden Studios pro tuto část hry zhodnotí své zkušenosti ze závodů Test Drive Unlimited, jejichž fyzikální model Alone in the Dark prý kompletně převezme. A konečně se autoři dušují, že se budete moci dostat na každé místečko, které ve hře uvidíte.


To ale není všechno. Ve hře se hrdina Edward Carnby setká nejen se sličnou Sárou, ale také svým protějškem: zamračeným, vytáhlým chlapíkem se zjizvenou tváří a černým koženým kabátem jako Neo z Matrixu. A chybět nebudou ani filmečky v rámci herního enginu: v jednom z nich se třeba detektiv Carnby veze taxíkem po 59. ulici, když tu zadním okénkem prolétne tlaková vlna z nedalekého výbuchu: rázem začnou přímo do ulice padat okolní mrakodrapy.. to vše za hudebního doprovodu a zpomalených scén, při nichž orchestr ztichne a zpívá jen chór.

A mimochodem, televizní pokračování s názvem Alone in the Dark: Fate of Existence, navazující na dva roky starý snímek Uwe Bolla, už je v postprodukci. Hra Alone in the Dark vyjde na jaře pro PC, X360, PS2 a PS3 - více v našem předchozím zpravodajství.
zdroj: PC Games

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.