Máte námět či připomínku? Napište nám
Jak na převleky z Hitman: Absolution
zdroj: Archiv
Preview

Jak na převleky z Hitman: Absolution

27. 6. 2011 12:12 | autor: levis |

Nejnovější číslo časopisu EDGE přineslo doplňující informace o stealth akci Hitman:...

Nejnovější číslo časopisu EDGE přineslo doplňující informace o stealth akci Hitman: Absolution, která se bude pyšnit třeba minimapkou s vyznačenými klíčovými body pro každou misi. Orientaci hráče a svižnému tempu má ale napomoci také nové vidění Instinct Mode, které se očividně inspirovalo u Assassin's Creed nebo Arkham Asylum, protože vám zvýrazní trasy nepřátelských hlídek či ukáže, nakolik se můžete spolehnout na své převleky.

S těmi si tentokrát budete muset dávat pozor, protože ani policejní uniforma vás někdy nezachrání před podezíravým protivníkem. Mnohem účinnější má být třeba schovávání v davech, kde má každá uniforma své osvědčené místo - pokud budete zrovna převlečeni za policajta, běžte ke stánku s koblihami a můžete si být jistí, že tam se o vás nikdo zajímat nebude.

Ukazatel nebezpečí se bude v novém Hitmanovi prezentovat v podobě šedého kruhu uprostřed obrazovky, přičemž čím víc nepřátel vás pozoruje či hledá, tím je kruh plnější a bliká rychleji. EDGE dále připomíná, že většina hry se odehrává v Chicagu a že jednotlivé levely budou rozděleny podle checkpointů. Změní se prý také dabing, protože odešel původní hlas agenta 47 David Bateson a jeho spolupracovnici Dianu tentokrát namluví Marsha Thomason ze seriálu Ztraceni. Hitman: Absolution vyjde příští rok pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Nejnovější články