zavřít

Info o Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Legendární RPG Final Fantasy VII, kterým se Square po svém odchodu od Nintenda uvedli na PSX, oslovilo svého času miliony hráčů.

Takže v dnešní době příliš nepřekvapí, že se nová společnost Square Enix k lukrativnímu tématu znovu navrací, i když nyní půjde o ryze akční dobrodružství, v němž se na PS2 představí známý střelec ze sedmičky - Vincent Valentine.
Square se vůbec rozhodli shora zmíněnou veleúspěšnou herní inkarnaci vyždímat, co to jde, vedle titulu pro mobily (Final Fantasy VII: Before Crisis) se hlavně docela netrpělivě vyhlíží exkluzivní film Final Fantasy VII: Advent Children pro PSP. Ale zpět k PS2 akci Dirge of Cerberus, která se má odehrávat tři roky po FFVII, tudíž ve známém světě a lokacích, v nichž se sází na akční boj jednoho mimořádně schopného muže proti přesile nepřátel. Zkrátka taková obdoba Devil May Cry s tím drobným rozdílem, že Vincent disponuje podle všeho toliko střelnými zbraněmi.


Hlavní hrdina se bude pohybovat v pohledu třetí osoby a třebaže z prvních obrázků tomu nechybí atmosféra, nezapomeňme na jednu smutnou skutečnost. Očekávané projekty od Square, které opustily břehy žánru RPG, se povětšinou nepovedly (eufemisticky řečeno), takže si zkuste hlídat nově spuštěnou, zatím ještě prázdnou oficiální stránku, abyste se vyhnuli případnému zklamání.
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.