zavřít

Indiana Jones se vrátí nejen na PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

LucasArts se dnes v oficiálním prohlášení nechali slyšet, že firmě The Collective (tvůrci Star Trek: Deep Space Nine - The Fallen, více v recenzi) svěřili práce na dalším díle hry o příběhu slavného dobrodruha Indiana Jonese.

Jeden jeho návrat jsme zažili už v roce 1999 ve hře Indiana Jones & The Infernal Machine, na kterou už jsem tenkrát (to je ale doba!) psal recenzi. Tenkrát frčela Lara Croft, a tak ani nikoho nepřekvapilo, že byla hra podobná s Tomb Raiderem. Ani v avizovaném novém pokračování se patrně velkých změn nedočkáme, protože hra je uváděna jako akční adventura. Podrobnější informace ani screenshoty zatím nejsou známé, jakmile budou, dáme vám jistě vědět.

Update 22:00 - podle tohoto článku se začal připravovat i čtvrtý díl filmového Indiana Jonese, který se konečně dočkal kvalitního scénáře a měl by ho údajně opět režírovat Steven Spielberg (thx Legolas).

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.