zavřít

Indiana Jones and Emperor's Tomb info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už v lednu jsme Vás poprvé informovali o tom, že LucasArts se společností The Collective pracují na novém titulu inspirovaném Indiana Jonesem.

V té době to bylo zatím vše, co jsme Vám tak mohli sdělit. Avšak dnes Vám z této hry konečně můžeme nabídnout první obrázky a podělit se s Vámi o podrobnější informace a sadu prvních šesti screenshotů.


další nové obrázky

Hra ponese název Indiana Jones and the Emperor's Tomb a opět vyzkouší všechny schopnosti a smysly hlavního hrdiny. Půjde o akční adventuru z pohledu třetí osoby. Její vydání je plánováno na konec tohoto roku a dostanete ji ve formátech pro PC, Xbox i PS2. Indy ani tentokrát nezapomene doma svůj bič a revolver. Jeho dobrodružné výpravy opět nebudou bez problému a velmi často dojde i na souboje, při kterých si bude muset poradit se zkušenými protivníky. K odvrácení útoků i k napadení se Vám často hodí i vše, co bude zrovna po ruce - lopata, židle, nohy od stolu, apod.

Indiana Jones and the Emperor's Tomb vzniká na 3D enginu podporujícím vysoce interaktivní prostředí. Hra Vám nabídne 10 levelů, přičemž každý se bude odehrávat v unikátních prostředích, mezi nimiž budete mít možnost poznat např. objekty z 15. století vyskytující se v Praze, podmořský palác v Istanbulu nebo pevnosti na vrcholcích hor v Číně.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.