zavřít

<i>Odtajnění Black Lotus od Activision</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Teaser z neoznámené hry s bývalým hongkongským detektivem v hlavní roli.

zdroj: Archiv Před prosincovým předáváním letošních videoherních cen Spike VGA Awards, kde bude mj. odhalena nová hra podle filmové ságy Star Wars nebo herní adaptace filmu Prince of Persia: The Forgotten Sands, dnes pořadatelé zveřejnili další tajemný úryvek z nějakého teaseru. Podívejte se na něj sami:


poutač na novou hru, která bude oznámena na VGA '09

Vzhledem k tomu, že teaser byl zveřejněn s předstihem, pravděpodobně nepůjde o něco zcela zásadního, tj. áčkovou hru - ta by totiž propagaci sama o sobě nepotřebovala, naopak lze za videem tušit nějaký trochu méně jistý produkt, který chtějí jeho tvůrci avizovat takto dopředu.

Pokud se na scénu podíváte zblízka, lze si všimnout, že hrdina odhazuje odkaz hongkongské policie - což nutně neznamená, že by mělo jít o nějakou asijskou hru, ale spíš už relokaci známé značky do tamních končin (o tom, že jsou oblíbené, svědčí z poslední doby např. Army of Two: The 40th Day nebo čerstvě i Kane & Lynch 2).

A protože mluvíme o hře s detektivem v hlavní roli, možností se nabízí několik: co třeba nový Stranglehold? Nebo co takhle nový díl v kdysi oblíbené sérii True Crime? Na internetu se ozývají i hlasy o tom, že trailer zcela určitě pochází z tajemného Agenta od Rockstaru, nicméně ten se má podle dřívější tiskovky odehrávat v 70. letech, což s videem (a moderní Asii) zkrátka nějak nesedí, ani není od Activision.

Podle blogu Superannuation by nakonec snad mělo jít o značku Black Lotus, kterou si u vydavatele Activision licencovali vývojáři z United Front, tedy autoři např. blížících se arkádových závodů ModNation Racers. Podle dřívějšího popisku značky má v případě Black Lotus jít o "novou akční hru, zasazenou do Hong Kongu", což by na popisek videa sedělo. Co myslíte?
zdroj: Gametrailers & Joystiq

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.