zavřít

<i>LA Noire: město plné osobností</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další podrobnosti o detektivce od Rockstaru.

O interaktivní detektivce L.A. Noire od Rockstaru jsme rok a půl po jejím oznámení slyšeli jen z úst insiderské blogerky Surfer Girl, která znovu přináší nové, nepotvrzené informace:

  • Každé NPC ve městě bude mít vlastní osobnost a jiný soubor znalostí (= doceníte při provádění výslechů).
  • Množstvím hudby se vyrovná GTA, žánrově však půjde převážně o dobový jazz.
  • Netradiční ovládání/způsob provádění detektivního vyšetřování prý u testerů vyvolávají rozporuplné reakce, dokonce padl i příměř k Assassin's Creed.
  • Protože šéf vývojářského týmu Brendan McNamara se nesnáší s Philem Harrisonem, Sony hru přestalo financovat a tím pádem už nic nebrání tomu, aby vyšla na X360. To ostatně naznačil již lednový inzerát pro místo hlavního programátora obou verzí.
  • Na závěr fantastický historicko-literární blog 1947project, zabývající se policejními případy toho roku v Los Angeles - kdo ví, zda autoři nečerpají i odsud?
L.A. Noire vyjde v roce 2009 nejspíš tedy pro PS3 i X360 - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: Surfer Girl Reviews Star Wars

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.