zavřít

<i>Forza Motorsport 3 odhalena</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Marketingová firma omylem zpřístupnila seznam klíčových vlastností xboxových závodů.

Vzhledem k úspěchům loňských závodů Forza Motorsport 2 (93%, recenze) je třetí díl téměř jistotou, málokdo však asi čekal, že první informace k němu prosáknou skrz marketingovou firmu Intellisponse. Ta si dostatečně neohlídala vlastní web, díky čemuž máme k dispozici přehled o hlavních vlastnostech trojky:

  • Přes čtyři sta vozů a rovná stovka tratí.
  • Téměř neomezené přizpůsobení aut, tuning a vlastní sprejování.
  • Věrohodný model poškození a autentická fyzika.
  • Nové herní módy včetně závodů na zrychlení, driftování, jízdy po oválu, od bodu k bodu a další.
  • Asistence pro nováčky.
  • Komplexní komunitní systém (žebříčky, fóra atd).
  • Kvůli velikosti rozsahem o dvou discích DVD.
Čili nic, co by si hráči dvojky nedovedli s trochou štěstí otipovat, snad až na tu poslední zprávu. Vedle toho však text na Intellisponse nabídl i čtyři varianty, jak z hry dále těžit peníze po jejím vydání.

Jelikož jde jen o možnosti, nemá smysl je rozebírat příliš do hloubky, figuruje tu však buďto vydání několika aut a tratě každý měsíc přes Xbox Live, jeden velký datadisk s veškerým obsahem zhruba půlrok po vydání, jednorázově zaplacený VIP program s přístupem ke všemu budoucímu stažitelnému obsahu anebo kompletně přepracovaná edice hry cca rok po jejím vydání.

Oba předchozí díly vyšly v měsíci květnu (jednička před čtyřmi roky, dvojka vloni), takže Forza Motorsport 3 pro Xbox 360 lze s trochou štěstí čekat v přibližně tu samou dobu příštího roku.
zdroj: Intellisponse

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.