zavřít

Hurá na kolo v Pro Cycling Manager 2008

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spravovat profesionální cyklistický tým nebude vůbec lehké.

Dlouholetá série cyklistických simulátorů bude letos pokračovat s Pro Cycling Manager 2008, v němž se stanete generálním manažerem jednoho z pětašedesátky licencovaných týmů. Na starost vám připadne všechno, co spravování jezdecké stáje obnáší: rekrutování nováčků, výměnné obchody s jinými týmy, uzavírání kontraktů i dohled nad ekonomikou. A především to nejpodstatnější, a to sice dohlížení nad všemi sto osmdesáti hratelnými závody, kde budete muset zkombinovat taktiku, načasovat útoky do čela peletonu atd.


Vedle toho, že do hry přibude několik ukazatelů (výdrže jezdců během samotných závodů i jejich dlouhodobého vývoje a zlepšení), dále dozná změn co do zlepšení umělé inteligence protivníků, vybroušení interfacu i detailnější grafiky včetně nasvícení. Kromě toho se můžete těšit na nové módy včetně Cycle Speedway, Kierin a Elimination.

Pro Cycling Manager 2008 vyjde 19. června pro PC a PSP - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: WP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.