zavřít

Hra za Vadera ve Star Wars Force Unleashed

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři na přání fanoušků slyší a tudíž se v chystané akci vžijete do role Temného Pána. + 13 OBRÁZKŮ, VIDEO

Dlouhé mlčení kolem chystané konzolové akce Star Wars: Force Unleashed je definitivně u konce a po dvou nedávných preview tu máme další nášup informací z prestižního časopisu Vanity Fair. Kromě videa s představením odpadní planety Raxus Prime, v němž uvidíte také postupnou konstituci některých "odpadkových" nepřátel, magazín dále přinesl třínáct čerstvých obrázků. Poprvé na nich zahlédnete hrdinova robota Proxyho, věrnou rekonstrukci oblačného města Bespinu nebo šermířský souboj Vaderova učedníka s Shaak Ti.


Autoři navíc skutečně vyslyšeli zbožná přání fanoušků a tak vůbec první úroveň ve hře absolvujete právě v roli Darth Vadera, který se vylodí na Kashyyyku (domovské planetě chlupatých Wookijů), aby tam našel uprchlého Jedie. Při tomto putování dojde třeba na scénu s visutým mostem, který sebemenší použití Síly pořádně roztřese. Vader bude také umět házet meč a na dálku s ním Wookije probodávat. Mimochodem, vývojáři se nechali slyšet, že hra prý objasní také vznik Rebelské Aliance.


Star Wars Force Unleashed záběry z hraní #2

Star Wars: Force Unleashed vyjde 26. srpna pro X360, PS3, PS2, Wii a DS - více v předchozích článcích:

Odpadní planeta z Force Unleashed  [1.2.2008 20:20 - levis]
Smršť detailů a video k Star Wars Force Unleashed  [26.1.2008 16:16 - levis]
Síly a ničivá komba ze Star Wars Force Unleashed  [28.10.2007 09:09 - levis]
Sundání imperiálního křižníku ve Force Unleashed  [13.7.2007 04:04 - levis]
Odklad Star Wars: Force Unleashed a shrnutí dojmů  [12.3.2007 12:12 - levis]
Podrobnosti o Star Wars Force Unleashed  [15.2.2007 10:10 - levis]
Mezi Epizody III a IV ve Star Wars Force Unleashed  [13.2.2007 08:08 - levis]
zdroj: Vanity Fair

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.