zavřít

Hra podle filmu Mizerové 2 (Bad Boys 2)

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Britští Empire Interactive oznámili zakoupení práv na hru Bad Boys II podle filmu s Willem Smithem a Martinem Lawrencem, který by měl být uveden v létě 2003, u nás pod jménem Mizerové 2.

Na platformách PC, PlayStation 2, Xbox a GameCube se s hrdiny vydáme do ulic Miami a příběh by měl volně kopírovat zmiňovaný chystaný snímek. Samotnému filmu se v USA dostalo mnohamilionové marketingové podpory, ze které samozřejmě chystají těžit i Empire. Kromě toho, že zástupci herního vydavatele i Sony Pictures vyjádřili radost nad dohodnutým obchodem, toho ale o Bad Boys II příliš nevíme a stejně tak nevyšly ještě žádné obrázky.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.