zavřít

Homepage a informace o Vietcong: Fist Alpha

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První datadisk Vietcong: Fist Alpha nabídne příznivcům originální hry osm nových map pro multiplayer a sedm dalších singleplayerových misí, ve kterých budete komandovat speciální jednotku, nazvanou právě Fist Alpha.

Slíbeno je také osm dalších zbraní (jmenujme alespoň M14 a Tokarev - obě s optikou), případně "doplňků" jako jsou bajonety k americkým či britským puškám. Narazíte též na nové letouny (bombardér B-52, helikoptéra Chinook, F105, F4U Phantom).

Díky vylepšené grafice by mělo prostředí džungle vypadat více realisticky, a to nejen díky hustším travinám a křoviskům. V datadisku vám také do týmu přibudou dvě nové postavy - seržant Warren Douglas, za kterého budete i hrát, a Vietnamec Ngyen Nham, bojující s vámi proti Vietcongu. Spolu s vaší jednotkou se pustíte do plnění různých typů úkolů. Budete muset projít minové pole, bránit základnu, ničit nepřátelské továrny na zbraně nebo zachraňovat sestřelené americké kolegy.

Datum vydání dvoucédéčkového datadisku bylo v Británii stanoveno na 30.ledna 2004 a protože se tento den už blíží mílovými kroky, byla zprovozněna i nová sekce na homepage hry, věnovaná právě Fist Alphě. Kromě informací o náplni hry si tam můžete prohlédnout též několik nových obrázků, které jsou bohužel v nízkém rozlišení a proto je nebudeme přidávat lokálně. Pokud vás zajímají systémové požadavky, pak vězte, že úplným minimem prý bude PC s procesorem 700 MHz, 256 MB RAM a 16 MB grafickou kartou (kompatibilní s DirectX 8.1). U nás vyjde datadisk pro Vietcong začátkem února opět v kompletně české verzi a předobjednat si ho můžete už nyní z GameShopu (649 Kč).

zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.