Máte námět či připomínku? Napište nám
Halo: Combat Evolved Anniversary k oslavě desátého výročí
zdroj: Archiv
Preview

Halo: Combat Evolved Anniversary k oslavě desátého výročí

6. 6. 2011 21:40 | autor: Jan Vitík |

Člověk by ani neřekl, že už je to deset let, co vyšla první hra ze série Halo. Dlouho se spekulovalo, že by se k významnému kulatému výročí měl objevit remake právě onoho prvního dílu, který zanechal ve videoherním světě tak významný otisk. A fanoušci se mohou radovat, protože zvěsti byly potvrzeny na tiskové konferenci na E3. „Nový“ titul ponese přiléhavý název Halo: Combat Evolved Anniversary.

zdroj: Archiv

V režimu Classic dostanete možnost zahrát si původní oceňovanou kampaň, novinkou však je možnost projít si tuto kampaň i v kooperativním multiplayeru prostřednictvím služby Xbox LIVE. Milovníci velkých bitev jistě ocení vylepšené nejoblíbenější multiplayerové mapy inspirované populárními bojišti i z pozdějších dílů. Samozřejmostí je hromada nových achievementů (až 1000) k odemknutí. Kromě toho navíc remake odhalí dosud neznámé momenty dějového pozadí, které slibují předznamenání nových tajemství pro chystané Halo 4.

Datum vydání bylo stanoveno na 15. listopadu letošního roku a více informací o Halo: Combat Evolved Anniversary je slibováno na Halo fest, který proběhne 26. srpna v Seattlu.

 

Games.cz E3 2011 speciál vám přinášejí sponzoři Conquest Entertainment a Electronic Arts.

Nejnovější články