zavřít

Guitar Hero IV World Tour oficiálně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejvýdělečnější herní série v letošním dílu s bubny a online módem pro osm lidí. PRVNÍ OBRÁZKY & TRAILER

Dojná kráva Activision a vedle Halo 3 / GTA IV nejvýnosnější herní série posledních let si vydělala dostatek peněz na to, aby si do svého oznamovacího traileru mohla dovolit zaplatit kancert s rozjásaným početným publikem a živou kapelou předstírající hraní singlu Are you Gonna go my way od Lenny Kravitze. Oficiální tiskovka potvrdila všechny informace známé z minulého týdne - tzn. že hra bude obsahovat editor vlastních skladeb a možnost jejich sdílení přes internet; pokud by vám tedy nestačily ty od skupin Van Halen, The Eagles, Linkin Park či Sublime. A proč čtyřka nese podtitul World Tour? Protože si to v ní konečně budou moci proti sobě rozdat dvě rockové skupiny z opačných koutů světa v novém online módu až pro osm lidí naráz.

Součástí balení budou spolu s tradiční kytarou nově také bubny (foto) s mikrofonem. Nebudou ale kompatibilní s těmi z Rock Bandu, takže pomalu rozšiřujte své skladovací prostory.


Guitar Hero IV živý trailer

Více detailů teď nebudeme rozebírat, protože bychom lezli do zelí Moolkerovi s jeho připravovaným preview. Guitar Hero IV vyjde před letošními Vánocemi pro PS3, X360, Wii a PS2.
zdroj: PR, VE

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.