zavřít

Filmová akce The Incredible Hulk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V červnu se u příležitosti stejnojmenného filmu na monitory vrátí zelená nestvůra Hulk. + PRVNÍ OBRÁZKY

Na pět let starého komiksového předchůdce (74%, recenze) nepřímo naváže letošní third-person akce The Incredible Hulk, inspirovaná chystaným filmem s Edwardem Nortonem a Liv Tyler v hlavních rolích. Herní adaptaci svěřila Sega na starost vývojářům z Edge of Reality, autorům konzolové verze The Sims. Na co se nás pokusí nalákat?

  • Otevřený herní svět se spoustou vedlejších úkolů a miniher.
  • Neřízenou destrukci prostředí vč. možnosti použít každý předmět jako zbraň (pouliční lampy, trosky zničených budov, auta atd).
  • Hulkův postupně rostoucí hněv, kdy po naplnění ukazatele na obrazovce hrdina zesílí a permanentně si vylepší své schopnosti.
  • Úrovně rozlehlé i do výšky, díky čemuž bude Hulk se svými nepřáteli Bi-Beastem či Abomination bojovat i na střechách mrakodrapů.
The Incredible Hulk vyjde pro PC, X360, PS3, PS2, Wii a DS v červnu.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.