zavřít

Filmová adventura The Princess Bride

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hollywoodská pohádka od Roba Reinera bude i kreslenou adventurou.

Mnohými považovaná a ceněná rodinná komedie Princezna Nevěsta od režiséra Roba Reinera se dosud hernímu průmyslu vyhýbala, což se změní ještě letos na jaře. Chystá se totiž stažitelná kreslená adventura, v níž nebude chybět žádná z filmových scén: vaším cílem bude pomoci princezně a Westleyemu přemoci padouchy, přežít ohnivou bažinu, najít kouzelné lahvičky i zahnat zlého prince.


The Princess Bride Game trailer

Zahrajete si přitom rovno za několik postav z filmu. Samotná hra bude rozdělena do pěti epizod (As You Wish, Battle of Wits, The Fire Swamp, Miracle Max a Buttercup's Wedding). Autoři vedle samotného příběhu, mimochodem proloženého patnácti minutami "filmové animace" (není jasné, zda se tím myslí záběry z filmu či jen mimořádně kvalitní kreslená animace) slibují i další herní módy včetně jednoho se zapisováním nejvyššího skóre do online žebříčku.

The Princess Bride bude ke stažení na jaře pro PC, Mac a Linux - více se dozvíte na homepage.
zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.