Máte námět či připomínku? Napište nám
F1 2011 bude klást důraz na multiplayer
zdroj: Archiv
Preview

F1 2011 bude klást důraz na multiplayer

3. 6. 2011 15:30 | autor: Aleš Smutný |

V březnu oznámené závody Formule 1 od Codemasters s všeříkajícím názvem F1 2011 se připomínají a přidávají spoustu informací. Nově by měl být kladen silný důraz na multiplayer a to včetně kooperace s možností závodit ve split screenu. Pod heslem Go Compete! se objeví jak onen split screen, tak širší soutěžení až pro 16 hráčů, k nimž se bude moci přidat dalších 8 AI závodníků k celkovému počtu 24 závodníků, kteří se na okruzích střetnou.

Skvělým bonusem split screenu je pak možnost hrát za jeden tým a získat tak Cenu konstruktérů. Objeví se dva nové okruhy. Budete moci okusit Gran Prix v Indii na okruhu Buddh a prohánět se budete moci i po okruhu tvaru Stigovy bradavky, Nürburgingu. Tím výčet novinek nekončí.

Slíbeny jsou jak mnohé nové animace vítězství a širší reakce tisku na vaše úspěchy, tak všechna velká jména závodního světa. Takže se připravte na Sebastiana Vettela, Lewise Hamiltona, Fernanda Alonsa, Michaela Schumachera and Jensona Buttona. Nově se objeví systém DRS a vrací se KERS. První vám umožní modifikovat zadní křídlo, takže můžete nahnat až 10km/h. Závodit se bude ve dne i v noci, těšit se můžeme na nové grafické efekty jako je dynamický dým apod. Nu a samozřejmě máme počítat s dalším krokem blíž k realitě. U článku si můžete prohlédnout první obrázky.

Hra vyjde 24. září na PC. PS3, X360, NGP a 3DS.Games.cz E3 2011 speciál vám přinášejí sponzoři Conquest Entertainment a Electronic Arts.

Nejnovější články