zavřít

Empires: Dawn of the Modern World a co dál?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem listopadu by měla být i na našem Tiscali GameShopu k dostání strategie s názvem Empires: Dawn of the Modern World (zatím je možné si hru předobjednat).

O jejím dokončení víme už od října, kdy jsme rovněž publikovali první dojmy z tohoto produktu od Stainless Steel Studios. Tito vývojáři už mají, jak jistě víte, s tímto typem her velké zkušenosti. Ale co tedy plánují dál? Podle nového vydání časopisu Computer Games prý pracují na dvou nových titulech. První z nich má být součástí rodiny Empires, časově však má být zařazen ještě před ni - do období 600 l.př.K. a obsahovat mj. řeckou a římskou civilizaci. Druhá hra se naopak zaměří na svět po 2. světové válce. Žádné další podrobnosti zatím neznáme. Nicméně doufejme, že na ně nebudeme muset příliš dlouho čekat.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.