zavřít

Emperor: Rise of the Middle Kingdom info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sierra a Vivendi Universal dnes oznámili, že pracují na další hře ze série titulů, v nichž má hráč za úkol vybudovat a obhospodařovat města, která ponese název Emperor: Rise of the Middle Kingdom.

Pro lepší představu a pro ty, kteří si tak rychle neuvědomili, o čem je řeč, stačí uvést názvy předchozích titulů, které spáchal tentýž vývojový tým, tedy Impressions Games. Konkrétně jde o úspěšné hry Zeus: Master of Olympus (galerie, recenze), Pharaoh (galerie, recenze) a ještě starší Caesar. Nový přírůstek do této budovatelské série Emperor: Rise of the Middle Kingdom vás zanese do starověké Číny a zde z něj máme prvních pět obrázků.


další nové obrázky

Zároveň bude Emperor první hrou svého žánru, která bude obsahovat také multiplayer s možností hry přes internet. V takové online hře pak můžete ovládat i sousední města a vytvářet různá spojenectví, obchodovat s potřebným zbožím, posílat své zvědy do soupeřových měst, napadat cizí bašty anebo spolu s ostatními pracovat na veleprojektech, jakým je např. stavba Grand kanálu nebo Velké čínské zdi. Emperor: Rise of the Middle Kingdom by se měl na pultech obchodů objevit už letos na podzim, více informací na homepage.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.