zavřít

Elven Legacy - pokračování Fantasy Wars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V ruském Krasnodaru teď vodka mizí po kartonech díky spolupráci s distributorem specializujícím se na strategie.

Když se nějaké firmě z postsovětských republik podaří podepsat smlouvu se seriozním distributorem, který má vážný zájem uvést jejich hru na západní trhy, nebojí se k tomu veřejně přihlásit a navíc je to ještě specialista na daný žánr, vodka tam ze skladu musí mizet po kartonech. Tak nějak to teď asi vypadá ve studiu 1C Ino-Co sídlícím ve městě Krasnodar v jižním Rusku. Elven Legacy původně mělo být datadiskem pro loňskou tahovku Fantasy Wars (7+/10 - sice plagiát, ale prý chytlavý), nicméně chopil se ho distributor Paradox Interactive a přeměnil ho na novou samostatnou hru. Dává to logiku, když základní Fantasy Wars měl na starosti trojlístek Ascaron, Nobilis a Atari.


V nelineárním epickém příběhu se pokusíte obnovit zašlou slávu Elfů a v druhé hlavní kampani zase budete hrát za lidskou rasu. Tím to však nekončí, neboť tu ještě narazíte na údajně širokou paletu bonusových úkolů za Orky a také editační nástroje, s nimiž si v záchvatu kreativity vytvoříte vlastní mise a kampaně, hratelné i v multiplayeru. Slibována jsou i určitá vylepšení v oblasti umělé inteligence a uživatelského rozhraní. Elven Legacy vyjde v prvním čtvrtletí 2009 pod taktovkou Paradox Interactive, který jejich osobité kouzlo srovnává k vzorům Heroes of Might and Magic, Master of Magic a Warlords Battlecry. P.S. neplést Elven Legacy s jiným datadiskem Rangers, zatím existujícím jen na ruském trhu.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.