E3 - motorkářská adventura Full Throttle II
zdroj: Archiv

E3 - motorkářská adventura Full Throttle II

22. 5. 2002 0:01 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Třikrát sláva! To, o čem se proslýchalo již dříve díky zmínce v seznamu E3 titulů od LucasArts, avšak nebylo jisté, zdali jde o pouhou konverzi na konzole nebo o nový produkt, bylo nyní potvrzeno přímo oficiální tiskovou zprávou.

news zdroj: Archiv Ano, jde o ohlášení druhého dílu vynikající motorkářské adventury Full Throttle, která v roce 1995 uchvátila snad každého svou kreslenou grafikou a zpracováním, kterým tehdy LucasArts tak trochu předběhli dobu. Nešlo ani tak o hru, jako spíš o zábavný interaktivní film s perfektně sednoucí rockovou hudbou. V něm se střídaly adventurní pasáže s akčními scénami, v nichž hráč jezdil na své motorce po předem vyrenderovaných tratích a snažil se za pomoci různých zbraní shodit členy nepřátelského gangu z jejich nadupaných strojů. Jedinou nevýhodou takové hry byla velmi krátká herní doba, neboť první díl Full Throttle se dal pohodovým hraním dokončit za jeden večer a to Vám ještě nejvíce času zabraly akční vložky, jako například zneškodnění dotěrného psa jeřábem na vrakovišti nebo správné načasování skoku v demoličním derby aut.

Ve Full Throttle II se opět dostanete do role Bena, vůdce motorkářského gangu s názvem the Polecats (Tchoři :), který s humorem sobě vlastním bude opět bojovat proti nespravedlnosti a nástrahám během jízdy ve vysoké rychlosti. Na hře pracuje jako designér Sean Clark (tvůrce The Curse of Monkey Island) a podle všeho jsou na cestě verze pro všechny platformy (PC a konzole nové generace), k jejichž vydání by mělo dojít někdy v příštím roce. Co víc si přát? Snad jen vydání nějakých těch screenshotů nebo oznámení pokračování jiné výborné adventury The Dig od LucasArts, ale to bych asi už chtěl příliš :)

P.S. Jak jsem se právě dozvěděl od kolegů z německé pobočky Tiscali Games, LucasArts zkušebně promítali Full Throttle II trailer v sále na E3, takže v brzkých dnech přineseme minimálně první fotky...

zdroj: House of Mojo, PR

jd

Nejnovější články