zavřít

E3 - alternativní historie v RPG Lionheart

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní den se kromě mnoha nových obrázků ponese také v duchu mnoha čerstvě oznámených her.

Jednou takovou hrou je i Lionheart, čili "Lví Srdce" od vývojářů z Reflexive Entertainment (Zax: The Alien Hunter) a Black Isle Studios (Icewind Dale II). Ti se rozhodli pro svou novou hru využít proslulého vývojového systému postav ze série Fallout, takže Lionheart tedy bude isometrickou RPG uvádějící své hráče do alternativního fantasy světa plného magie, bojů a záhad. Své oko můžete potěšit několika prvními obrázky, které naleznete v naší galerii.


další nové obrázky

Název samotný dává tušit, že se děj hry bude týkat anglického krále Richarda, jehož přídomek Lví Srdce je znám snad každému. Čeká Vás bohatý a spletitý příběh, který se bude odehrávat 400 let po třetí křížácké výpravě, v Evropě 16. století. Poté, co se světem prohnala nečekaná pohroma, vyvstanuly na povrch tajemné magické síly a mocní duchové. Kvůli rozsáhlému zpustošení země, se náhle změnil běh historie tak, že se rázem událo vše jinak, než je nám z té doby známo. Jedinci, kteří byli schopni pochopit přirozené vlastnosti nově vzniklých sil, mohli přijít k velké magické síle. Pro obyčejné lidi je však magie stále pouze dílem satana. Renesance byla zastavena a tak na celé lidstvo padl stín uvrhující svět do nekonečného temného středověku...

Vydání hry Lionheart můžete očekávat v zimě 2002/2003.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.