zavřít

Dvě rozšíření série Trackmania na cestě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je tomu teprve pár dnů, co Kate zrecenzovala českou verzi Trackmania Sunrise, a tvůrci této závodně-budovatelské hry z francouzského studia Nadeo už avizovali její rozšíření.

Jednak to na podzim bude volně stažitelný přídavek nazvaný Trackmania Sunrise Extreme, který do hry doplní nejen hotové tratě s ostrými zatáčkami a loopingy (viz první obrázek), ale také další užitečné součástky do stavěcího režimu. Druhou novinkou se v říjnu stane předělávka původní hry Trackmania z roku 2004, která tentokrát poběží na zdokonaleném grafickém enginu z Trackmania Sunrise, včetně obohacení o některé její herní módy. To už ale nebude dostupné zadarmo, nýbrž standardně v obchodech za budgetovou cenu 20 Euro.

zdroj: GS

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.