zavřít

Dva psanci na útěku v Faith and a .45

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kooperativní akce coby romantický útěk dvou kriminálníků napříč Amerikou v 30. letech. + PRVNÍ OBRÁZKY

Kooperativní third-person akce Faith and a .45 od autorů Total Overdose vás vezme do Ameriky v době Velké hospodářské krize 30. let. Autoři chtějí ve hře skloubit něco jako herní adaptaci filmu Bonnie a Clyde, příběh ve stylu road movie a hratelnost jako z Gears of War. V singlu se ujmete role kriminálníka Luka, zatímco jeho milovanou společnici Ruby převezme umělá inteligence, schopna přijímat základní rozkazy.


Milenecký vztah obou postav se projeví i na bojišti: zatímco Ruby zaměstná nepřítele palbou, Luke se mu dostane za záda a s klidem ho odpraví, za což si vyslouží polibek za odměnu. A pokud hrdina naopak pod palbou lehne, Ruby k němu přiběhne a životadárnou pusou jej přivede zpět mezi živé. Obě postavy budou spolupracovat i tehdy, když Luke popadne plechovku s benzínem a hodí ji do vzduchu, kde ji Ruby přesným zásahem vyhodí do povětří těsně nad hlavami nepřátel. A pokud sličné kriminálnici hodíte během bitvy odstřelovačku, budete odměněni speciálním záběrem s kamerou zafixovanou na trajektorii kulky (nejspíš jako ve Stranglehold).

Navzdory vřelému vztahu obou hrdinů v příběhu nebude chybět milostný trojúhelník s šerifem Dukem, který měl oba hrdiny původně najít a vsadit do vězení. Konečně se můžete těšit i na přítomnost vozidel, lodí a letadel nebo na náročné bitvy s bossy, při nichž se ocitnete v několikanásobném přečíslení. Mimochodem, vývojáři z Deadline inspiraci ostatními hrami v žánru nijak netají a třeba samostatně přemýšlející AI chtějí doslova jako v Gears of War.

Faith and a .45 je však teprve na začátku cesty, vyjde pro X360/PS3 nejdříve na Vánoce příštího roku (spíš jaro 2010) a protože zatím nemá vydavatele, je pravděpodobné, že v mnoha ohledech ještě změní tvář.
zdroj: 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.