zavřít

Důvody zpoždění Flatout Ultimate Carnage CZ

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by to byl řekl, může za to StarForce a vytváření zástupce ve Windows, vysvětluje naštvaný distributor TopCD.

PC konverze závodů FlatOut Ultimate Carnage je v zahraničí venku od poloviny prázdnin, ale u nás ae opakovaně odsouvá, co každých 14 dnů. Docela by mě zajímalo, pokud by někdo vytvořil statistiku, kolik procent z lokalizovaných her u third-party vydavatelů postihne tento osud. Při pohledu na plán CD Projektu nebo dříve Cenegy to nebude málo a někdy proto rovnou skončí v nějaké levné edici. Ještě přínosnější by ale byl průzkum, jestli se třeba půlroční zpoždění nějak znatelně projeví na nižších prodejích za 299 Kč v supermarketech - tipoval bych, že spíš nikoliv. Navzdory tomu je otevřený dopis Martina Válka, lokalizačního a produktového manažera domácího vydavatele TopCD, o důvodech odkládání posledního Flatoutu docela ostrý:
    Mohu vás ujistit, že nejvíce naštvané na celé zdržení je TOPCD. Dokonce jsme již pohrozili odstoupením od smlouvy, abychom dali najevo, že déle čekat již nemůžeme. Nicméně tohle samozřejmě neuděláme. Tedy jaká je situace. Samotná hra je již více než 14 dnů otestovaná, bez chyb. Nic by tedy nemělo bránit jejímu vydání, ovšem to by tady nesměl býti Microsft se svou ochrannou politikou.

    Pokud naše hry znáte, jistě víte, že 90% našich výrobků žádnou ochranu nemá. Proč taky, za 299,-Kč si raději koupím originál než se lopotit s kdejakým stahováním přes warezy.Ale bohužel, ochranu tato hra míti musí. A tady je zakopaný pes. Jak se zdá, tak náš smluvní partner STARFORCE má nějaké problémy s vytvářením složky v Start/Programy/Flatout ... pokud nevěříte, věřte. Ano tato prkotina, stojí za 14 denním zdržením a stále není vyřešena.

    Termín vydání je tedy opět odsunut na přelom října a listopadu. Jen pro připomenutí, první ohlášení hry bylo na červen/červenec a my jsme byli připraveni. Díky za pochopení.
Více o FlatOut: Ultimate Carnage pro PC a X360 v recenzi a předešlém zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Jak šel čas v sérii FlatOut Ultimate Carnage  [24.8.2008 14:14 - marek]
PC verze FlatOut Ultimate Carnage  [8.4.2008 12:12 - jd]
Trailery: FlatOut Ultimate C., Transformers, Army of Two  [22.6.2007 14:14 - jd]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.