zavřít

Dungeony a vlci z Elder Scrolls V: Skyrim

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Zatímco běžně vývojáři detaily o svých hrách tají nebo pečlivě plánují tak, aby nikdy neprozradili zbytečně mnoho, Bethesda se v případě Elder Scrolls V rozhodla pro opak. Dva měsíce po odhalení tohoto očekávaného RPG proto ještě stále vychází další čísla herních časopisů a přináší detaily o neodkrytých aspektech hry, třeba jako nyní anglický OXM. Podle něj ve hře navštívíte např. obrovské město Windhelm, což je metropole a základna říšských hlídek na cestě do Morrowindu. Po cestě zavítáte také do staré dungeonu Bleak Falls Barrows nebo do města Solitude, kde zažijete nějaký rituál s pálením figurín.

Možná už víte, že ve hře na vás čeká 120 dungeonů. Ty prý jeden po druhém připravilo osm designérů a navzájem se kontrolovali, aby se žádné dvě části dungeonu nepodobaly. V některých podzemních kobkách naleznete také unikátní puzzly, slibuje časopis. Preview odhalilo ještě nový perk Stealth, který ztiší vaše kroky, a oznámilo vítaný návrat telekineze mezi hráčovy schopnosti. Příklad vylepšené AI zase autoři ilustrují na chování smečky vlků, která zůstává v jeskyni a vydá se na lov jen párkrát během dne. Když vlci někoho uloví, zůstanou u mrtvoly a budou jí chránit i před vámi, pokud si jim stoupnete do cesty, nebo proti vám rovnou vyjedou, pocítí-li ohrožení. To zní dobře, že?

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroje: OXM

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.