zavřít

Druhý datadisk pro Camelot: Trials of Atlantis

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dark Age of Camelot patří rozhodně k těm nejoblíbenějším masivně multiplayerovým hrám vůbec a tak vás možná moc nepřekvapilo, když jsme před časem přinesli zprávu, že její vývojáři - Mythic Entertainment - mají v úmyslu po prvním datadisku s názvem Shrouded Isles vypustit ještě tři další.

Dva z nich budou zdarma a přístupné pouze předplatitelům. Druhý komerční addon (bude k dostání pouze v obchodech) se má jmenovat DAoC: Trials of Atlantis a měl by vyjít ještě letos, někdy během posledního čtvrtletí. K jeho spuštění budete potřebovat nejen původní hru, ale také předchozí datadisk.

Dark Age of Camelot: Trials of Atlantis přivede hráče do podvodního světa a ukáže jim tak, že umějí i plavat, a to dokonce pod vodou, když budou objevovat a prozkoumávat dávno ztracenou civilizaci Atlantidy. Každá ze tří říší DAoC bude vybavena portálem vedoucím přímo na legendární kontinent, ovšem tento portál bude skrytý. Hra odhalí, že obyvatelé Atlantidy předvídali zánik své společnosti, a tak do zbytků své civilizace zabudovali sérii určitých zkoušek, které byly navrženy tak, aby motivovaly budoucí civilizace k jejich objevení a úsilí probádat starověkou kulturu.

Nyní bude tedy na obyvatelích Hibernie, Midgardu a Albionu, aby vyřešili všech devět zkoušek a odkryli tajemnou moc ruin. Úspěch bude hráče stát mnoho úsilí, neboť bude nutné zkrotit nebezpečný oceán a utkat se s mnohými mořskými i dalšími monstry. K dispozici budete mít i loďku a vaše cesta povede na pusté ostrovy ukrývajícími různé trosky, poplavete do podvodních kobek a nejednou se dostanete také do křížku s obludnými obyvateli podmořských jeskyní. Datadisk vedle spousty nových kreatur, objektů a pokladů navíc poskytne každé z říší jednu novou hratelnou rasu.

Vývojáři se tentokrát věnovali také vylepšení některých grafických záležitostí, včetně textur, krajiny nebo vizuálně lepšímu zobrazení podvodních scén. Trial of Atlantis vám bude moci nabídnout také "skinable" interface s větším množstvím voleb pro vlastní přizpůsobení.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.