Dreadlocks spouští dodatečný crowdfunding pro Ghost Theory
zdroj: Archiv

Dreadlocks spouští dodatečný crowdfunding pro Ghost Theory

19. 5. 2016 17:05 | Preview | autor: Aleš Smutný |

Druhý pokus už českému studiu Dreadlocks vyšel. Jejich duchařská adventura Ghost Theory na Kickstarteru vybrala 56 tisíc liber. Nicméně tím crowdfundingová kampaň nekončí, protože ji autoři přesunuli na své stránky, kde se odemykají další stretch goaly a noví zájemci o hru mohou přispívat na její vývoj a samozřejmě si ji i tímto způsobem předobjednat. Digitální verzi hry vám zajistí příspěvek ve výši 20 eur.

Od spuštění crowdfundingu na oficiálních stránkách hry už přispěvatelé odemkli vytvoření dokumentu o tvorbě hry a další na řadě je nový prvek hratelnosti – správa vaší základny lovců duchů mezi jednotlivými misemi. Na ní ale bude třeba vybrat 126 tisíc eur, přičemž zatím má hra, i s Kickstarterem, vybráno 72 tisíc. Přepočtem pak zjistíte, že přes oficiální stránky Dreadlocks vybrali od konce kickstarterové kampaně dalších 20 tisíc korun. 

Studio má k dispozici ještě většinu původních odměn a časem představí další. V jejich rámci najdete i UV lampu, s jejíž pomocí můžete na jiných fyzických odměnách hledat nápovědy, tipy a nebo i bonusový kód na Steam. Dreadlocks momentálně plánují vydat Ghost Theory koncem roku 2017. Jako bonus nabízí pohled na obrázek ze hry a jeho porovnání s reálnou budovou. Právě zpracování „strašidelných“ lokací z reálného světa patří k hlavním prvkům hry.

ghost theory porovnani zdroj: Archiv

Nejnovější články