zavřít

Dopravní strategie Transport Giant

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zvolíte-li místo skutečného cestování raději cestování virtuálním světem Internetu, můžete narazit na nově spuštěné stránky strategické hry s názvem Transport Gigant, kde najdete nejen první informace, ale také několik artworků a skic.

Transport Giant je dílem studia Ebensee spadajícího pod společnost Jowood, které se mimochodem proslavilo díky svým předchozím titulům jako jsou Industry Giant, Traffic Giant a Industry Giant 2. Zatímco byl ale Industry Giant založen na produkci a obchodu se zbožím, Transport Giant je pouze a výhradně o dopravě zboží i pasažérů. Že bychom se dočkali něčeho na způsob legendárního Transport Tycoonu?

Začátek hry byl stanoven na rok 1850, kdy se cestovalo a dopravovalo pomocí lodí a koňmi tažených vozů. Když budete chtít, můžete se probojovat až do roku 2050, neboli do období supravodičových vlaků a nadzvukových letadel. K dispozici budete mít dva různé scénáře - Ameriku a Evropu, pro které bude připraveno několik rozličných kampaní. Samozřejmě, že nebude chybět nic, co je spojeno s dopravou, tedy různé typy cest a drah, včetně tunelů a mostů. Hra vám nabídne více než 130 dopravních prostředků všeho druhu. Dopravovat budete více než 60 produktů postavit budete moci celkem na 500 různých budov. Bude docházet i ke změnám ročních období a občas se dočkáte i nějaké mimořádné události.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.