zavřít

Dny slávy i bídy superhvězd v NHL 09

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou v popředí zájmu, podruhé celý zápas na lavičce nebo v nižší lize, takový je život ve zvláštním módu letošního hokeje. + OBRÁZKY, TRAILER

Náš výčet novinek z komunitního dne NHL 09 jsme minule omezili na novinky z prostředka zápasu, to ale samozřejmě nebude všechno. Již před časem bylo oznámeno, že chybět nebude mód Be a Pro aneb jak se stát superhvězdou. Cesta to ale bude opravdu dlouhá, protože začnete jako úplný nováček na lavičce mizerného týmu v nižší soutěži AHL, co víc, dokonce zařazený do třetí pětky.


Po každém zápase se vám dostane zhodnocení a v případě pochvaly i nějakého viditelného posunu do lepší řady, později ke kapitánské pásce a odměnám, nakonec do samotné NHL a jednou třeba až ke kýženému Stanley Cupu. Celou dobu budete moci hráče sledovat z pohledu třetí osoby, tzn. kamera se nehne z jeho zad. Samozřejmě kromě případu, kdy musíte střídat: pak hru budete sledovat dokonce vlastníma očima z lavičky, čili nezbude vám, než otáčet hlavu doleva a doprava za pukem.

A zatímco budete odpočívat, v rohu obrazovky vyskočí ukazatel únavy a postupně se doplní, abyste věděli, kdy je vhodné skočit na led znova. To pořád není všechno, co mód Be a Pro nabídne: abyste se neocitali v ofsajdu, budete si moci zapnout asistenční šipky, které vám na ledě naznačí, kam se musíte posunout.


NHL 09 nový trailer

Nemyslete si, že se s vámi bude zacházet jako s hvězdou čistě proto, že si na ní budete hrát. Pokud se rychle nepřizpůsobíte nebo se vám přestane dařit, manažer týmu nebude mít žádný problém s tím, poslat vás zpět do nižší ligy nebo vás dokonce vyměnit do jiného klubu. Mimochodem, mezi dalšími herními módy tentokrát zřejmě bude chybět regulérní sezóna či pouze play-off.

NHL 09 vyjde jako vždy v říjnu pro Xbox360, PS3, Wii a PS2, PC verze bude konkrétně k dispozici 28. října v poledne - více v předchozích článcích nebo na fanstránkách.
zdroj: diskusní fóra

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.