Desert Rats vs. Afrika Korps s českými titulky
zdroj: tisková zpráva

Desert Rats vs. Afrika Korps s českými titulky

12. 1. 2004 15:15 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost CENEGA CZECH dnes tiskovou zprávou oznámila, že podepsala smlouvu s firmou Monte Cristo o distribuci taktické real-time strategie Desert Rats vs.

Desert Rats vs. Afrika Korps zdroj: tisková zpráva Afrika Korps od tvůrců starší hry Platoon z maďarského studia Digital Reality. Hra u nás vyjde stejně jako jinde ve světě na konci března 2004 s lokalizací v podobě českých titulků a už nyní se dá předobjednat z Tiscali GameShopu za 599 Kč.

    Jedná se o real-time taktickou hru pro singleplayer i multiplayer v detailní realistické 3D grafice. Mise se odehrávají během druhé světové války v severní Africe. Na pozadí války se odvíjí dramatický příběh dvou vojáků. Jeden je Angličan a druhý Němec, kdysi byli přáteli, ale nyní musí bojovat proti sobě. Jednotlivé mise mají různé úkoly: průzkum terénu, dobývání nepřátelských cílů apod. Každá mise začíná shrnutím úkolů a historickým komentářem.
Druhá aktuální novinka od Cenegy potěší asi hlavně čtenáře ze Slovenska, kde se od zítřka, podobně jako v ČR, poprvé začne do prodejen tisku dostávat edice GAME4U. Její už 38. číslo bude obsahovat hororovou sci-fi střílečku Aliens vs. Predator Gold, která v sobě vedle původní hry z roku 2000 skrývá i Millenium Expansion pack. Cena GAME4U na Slovensku bude 249 Sk. V České republice zůstavá cena 199 Kč pouze u časopisů GAME4U v prodejnách tisku. Kvůli změně DPH u softwarových produktů se cena krabicového balení GAME4U v hypermarketech a prodejnách počítačových her musela zvýšit na 349 Kč.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články