zavřít

Dawn of War 2 - hi-res obrázky a teaser

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální tiskovka by byla pouhou formalitou, nebýt médií a homepage.

Po pátečním odhalení a pondělních podrobnostech oznámili THQ druhý díl sci-fi ságy oficiální cestou. Tradiční formalita, z níž se o Dawn of War 2 nedozvíte nic nového, nepočítáme-li potvrzení nelineární povahy singleplayerové kampaně, plně zničitelného prostředí nebo velkohubé řeči o redefinování RTS žánru. Zato ji doprovázely první tři hi-res obrázky v plné kvalitě...


... a také spuštění oficiální stránky, odkud pochází teaser video s krátkou renderovanou sekvencí:


Warhammer 40k: Dawn of War 2 teaser

Po vzoru Red Alert 3, i do multiplayerového betatestu Warhammer 40k: Dawn of War 2 se v budoucnu smí zapojit hráči, kteří si pořídili předešlou hru od těchto tvůrců (rozšíření prvního dílu s podtitulem Soulstorm). Datem vydání dvojky pouze pro PC zůstává první čtvrtletí 2009 a teď ještě není ani ve stavu, v němž by mohla být předvedena novinářům na press-eventu THQ - více v dosavadním zpravodajství.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.