Datadisk Legion Arena: Cult of Mithras
zdroj: tisková zpráva

Datadisk Legion Arena: Cult of Mithras

17. 1. 2006 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Real-time strategie Legion Arena vývojářů ze studia Slitherine Software vyšla poměrně nedávno (měli jste možnost si ji vyzkoušet i v hratelném demu) a dá se říct, že velmi slušně boduje.

Legion Arena: Cult of Mithras zdroj: tisková zpráva Nejnižší skóre, které se mi naskytlo vidět, bylo na Gamespotu, kde hře udělili 69 %. Průměrné skóre čtenářů různých zahraničních magazínů však hlásá přes 80 %, což potvrzují i další recenze, jako například na GameZone.com (80 %) či Loadedinc (90 %). V každém případě, tvůrci jsou se svým dílem a ohlasy na něj natolik spokojeni, že se rozhodli vyrobit datadisk, resp. mini-datadisk, jak sami uvádějí, který bude k dispozici v digitální formě ke stažení letos v únoru.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Addon, k jehož spuštění bude pochopitelně bezpodmínečně nutná plná verze původní hry, dostal název Legion Arena: Cult of Mithras a vezme vás na výlet římskou mytologií. Těšit se prý můžete na 35 nových bitev, 7 nových kampaní, 5 nových typů jednotek (včetně ohnivých démonů, stínových válečníků či legií duchů), rozšíření původního příběhu, nové grafické efekty, možnost ovládání rychlosti v rámci bitvy, a další, jistě zajímavé drobnosti. K nahlédnutí máme první dva screenshoty.

zdroj: Slitherine

korgull

Nejnovější články